Warning: implode(): Invalid arguments passed in /net/linkuj_show_wj.php on line 13
Dlaczego outsourcing?

  informatyka i teleinformatyka

Strona główna Kontakt z nami Mapa serwisu Katalog Experts'ów[Obraz logo firmy]

Dlaczego outsourcing?
 

 

Outsourcing IT umożliwia znaczące obniżenie kosztów obsługi i utrzymania  w sprawności komputerów i sieci komputerowych w Państwa Firmie. Zatrudnienie etatowego pracownika oznacza dodatkowe – poza jego wynagrodzeniem – koszty: składki ZUS, płatne urlopy, opłacane przez pracodawcę zwolnienia lekarskie i inne świadczenia, wynikające z kodeksu pracy. Zlecenie serwisu sprzętu i oprogramowania oraz administrowania siecią komputerową  „firmie zewnętrznej” oznacza w pełni fachową i kompetentną usługę za zryczałtowaną stawkę miesięczną, nieporównywalnie niższą od kosztów „etatowca” (nawet zatrudnionego na część etatu).

Oferowane przez nas usługi nie są jeszcze powszechnie znane w Polsce (w przeciwieństwie do krajów zachodnich, gdzie outsourcing usług informatycznych stanowi obecnie standard). Prawdopodobnie wynika to ze zbyt małej liczby wykwalifikowanych i doświadczonych polskich fachowców (komputerów używamy powszechnie dopiero od kilku lat). Wzrost tendencji do korzystania z pomocy firm „z zewnątrz” wyraźnie można zaobserwować na przykładzie firm księgowych, najpowszechniej dostępnych na rynku. Outsourcing informatyczny coraz szybciej dogania outsourcing księgowy, pozwalając przedsiębiorcom obniżyć kolejne koszty prowadzenia działalności.

 W czasach recesji każda forma oszczędności kosztów stałych jest nie do przecenienia, zwłaszcza dla firm małych i średnich, najdotkliwiej odczuwających dolegliwości kryzysu gospodarczego. Mamy więc nadzieję, że nasza oferta wyjdzie naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom!

A oto bezpośrednie korzyści dla przedsiębiorcy, który zdecyduje się na usługę outsourcing'u informatycznego:

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania sprzętu i oprogramowania komputerowego na najwyższym poziomie technologicznym

  • usunięcie wszelkich awarii i nieprawidłowości według ściśle ustalonych procedur i czasów reakcji, zgodnie z warunkami podpisanej umowy

  • stały i bezpośredni dostęp "on line" do wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w dziedzinie IT

  • oszczędność kosztów stałych (brak składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne na informatyka-pracownika etatowego),

  • koniec problemów z urlopami i zwolnieniami L-4 pracowników działu IT

  • pełna gwarancja wraz z serwisem pogwarancyjnym

  • faktury VAT


 

Wyślij pocztę do itwebmaster@itexperts.pl z pytaniami i uwagami dotyczącymi tej witryny sieci web.
Ostatnia modyfikacja: 07 września 2006